Lornetka mini K&F Concept KF33.092 8x25 mm Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka mini K&F Concept KF33.092 8x25 mm Czarna - Black
Lekka i całkowicie wodoodporna lornetka mini K&F Concept 8x25 mm to niezastąpiony towarzysz każdej wyprawy, oferujący krystaliczny obraz dzięki wysokiej klasy optyce BaK-4. Podczas gdy specjalistyczne lornetki myśliwskie noktowizyjne dominują w całkowitej ciemności, ten model jest bezkonkurencyjny pod względem mobilności i ostrości detali w trakcie dziennych obserwacji terenowych.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 25 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6,9° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 3,2 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 2,5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Informacje dodatkowe | Pryzmat BaK-4; Wielowarstwowe powłoki Multi-Coated; Pole widzenia 120 na 1000 m; Gumowa powłoka ochronna, antypoślizgowe uchwyty; Przepuszczalność światła: 99%; Klasa odporności IP65; Odległość źrenicy wyjściowej - 12 mm; Centralny punkt ostrości. |
| Dołączone akcesoria | Miękki futerał w kolorze czarnym, pasek na szyję, ściereczka czyszcząca. |
| Wymiary | 115 x 36 x 118 mm |
| Waga | 260 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB9961 |
| Kod EAN | 6942052551588 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.