Lornetka mini K&F Concept KF33.070 10x25 mm Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka mini K&F Concept KF33.070 10x25 mm Czarna - Black
Kompaktowa lornetka mini K&F Concept 10x25 mm, która dzięki pryzmatom BaK-4 oraz klasie szczelności IP65 stanowi niezawodne narzędzie do obserwacji turystycznych i przyrodniczych w każdych warunkach pogodowych. Choć w ekstremalnie trudnym oświetleniu niektórzy wybierają specjalistyczne lornetki myśliwskie noktowizyjne, ten lekki i poręczny model to doskonały pomysł na prezent dla dziecka pasjonującego się obserwacją zwierząt nocą jak i za dnia.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10x |
| Średnica obiektywu | 25 mm |
| Kątowe pole widzenia | 5,8° |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Informacje dodatkowe | Pryzmat BaK-4; Wielowarstwowe powłoki Multi-Coated; Pole widzenia 101 na 1000 m; Gumowa powłoka ochronna, antypoślizgowe uchwyty; Przepuszczalność światła: 99%; Klasa odporności IP65; Duże pokrętło do ustawienia ostrości; Pierścień regulacji powiększenia. |
| Dołączone akcesoria | Miękki futerał w kolorze czarnym, pasek na szyję, ściereczka czyszcząca. |
| Wymiary | 115 x 71 mm |
| Waga | 256 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB7504 |
| Kod EAN | 5904647815001 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.