Lornetka K&F Concept 12x42 mm Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lornetka K&F Concept 12x42 mm Czarna - Black
Lornetka K&F Concept 12 x 42 mm to profesjonalne narzędzie optyczne z 12-krotnym powiększeniem i wysokiej klasy pryzmatami BAK-4, które w połączeniu z wielowarstwowymi powłokami FMC zapewniają wyjątkowo jasny, ostry i kontrastowy obraz o wysokiej przepuszczalności światła.
Wytrzymała, wodoodporna konstrukcja o klasie szczelności IP65 oraz dołączony w zestawie uchwyt na telefon i praktyczne etui sprawiają, że jest to idealna lornetka do obserwacji przyrody, ptaków oraz dalekich obiektów podczas wypraw turystycznych.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 12x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 1,7'' (4,32 cm) |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Informacje dodatkowe | Wielowarstwowe powłoki FMC o przepuszczalności światła 98%, wodoszczelna konstrukcja w klasie IP65, obrotowy uchwyt na każdy telefon o szerokości od 6 do 8 cm, pryzmaty ze szkła BAK4, szeroko odchylane muszle oczne. |
| Dołączone akcesoria | Miękki futerał w kolorze czarnym, pasek na szyję, dekielki ochronne na soczewki, ściereczka czyszcząca, uchwyt na telefon. |
| Wymiary | 14 x 6 x 16 cm |
| Waga | 620 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB6620 |
| Kod EAN | 6936069284874 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.