Lornetka K&F Concept KF33.093 7x50 mm Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lornetka K&F Concept KF33.093 7x50 mm Czarna - Black
Profesjonalna lornetka K&F Concept 7x50 mm z pryzmatami BaK-4 gwarantuje krystalicznie czysty obraz i wysoką jasność, która sprawdza się doskonale podczas obserwacji przy słabym świetle dziennym. Choć w warunkach całkowitej ciemności niezbędne okazują się wyspecjalizowane lornetki myśliwskie noktowizyjne, ten model stanowi idealny, budżetowy kompromis dla osób szukających doskonałej optyki na zmierzch.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 7x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 6,8° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 7,14 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Informacje dodatkowe | Pryzmat BaK-4; Wielowarstwowe powłoki Multi-Coated; Pole widzenia 118,8 na 1000 m; Niezależna regulacja dioptrii dla każdego z okularów; Odstęp źrenicy 16 mm; Regulowane muszle oczne; Gumowa powłoka ochronna; Przepuszczalność światła: 99%. |
| Dołączone akcesoria | Miękki futerał w kolorze czarnym, pasek na szyję, dekielki ochronne, podwójny dekiel na okular, ściereczka czyszcząca. |
| Wymiary | 191 x 62 x 165 mm |
| Waga | 795 g |
| Kod sklepu (SKU) | SB9966 |
| Kod EAN | 6942052551595 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.