towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lampa miecz LED Ulanzi VL36
Profesjonalna lampa LED RGB Ulanzi VL360 to zaawansowana tuba fotograficzna o mocy 38 W, która wykorzystuje 360 wbudowanych diod LED do generowania intensywnego światła o szerokim kącie oświetlenia wynoszącym 120 stopni.
Precyzyjną kontrolę nad strumieniem świetlnym zapewnia wbudowany regulator mocy oraz cztery tryby pracy, a wszystkie kluczowe parametry są na bieżąco prezentowane na czytelnym wyświetlaczu OLED. Stabilność termiczną urządzenia podczas intensywnej pracy gwarantuje inteligentny system chłodzenia, natomiast kreatywne możliwości realizacji wideo poszerza 20 specjalnych programów świetlnych oraz pełna paleta barw RGB.
Specyfikacja
| Moc maksymalna | 38 W |
| Współczynnik CRI | CRI >94 |
| Temperatura barwowa | 2500 - 10000 K |
| Efektowe światło RGB | Tak |
| Typ mocowania | Gwint 1/4" |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 3400 mAh, do 60 min pracy na pełnej mocy; ładowanie poprzez kabel USB-C - USB-A |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Jasność (w luksach) | Maks. 5600 LX |
| Wymiary | 55,4 x 8,5 x 5,2 cm |
| Waga | 818 g |
| Dodatkowe informacje | Wbudowane 360 diod LED, wbudowany regulator mocy oświetlenia, kąt oświetlenia: 120 stopni, wbudowany wyświetlacz OLED, inteligentny system chłodzenia, 20 specjalnych programów świetlnych do wyboru, 4 tryby pracy. |
| Dołączone akcesoria | Kabel ładujący USB-C do USB-A, demontowalne wrota, pokrowiec, instrukcja osbługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SB8781 |
| Kod EAN | 6974774331964 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.