Lampa LED Apexel 140 RGB 4w1 + statyw + monopod + głowica kulowa
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Lampa LED Apexel 140 RGB 4w1 + statyw + monopod + głowica kulowa
Ta profesjonalna lampa do nagrywania RGB z akumulatorem 3100 mAh to niezastąpiony gadżet elektroniczny, który umożliwia uzyskanie kinowych efektów świetlnych w każdych warunkach. Dzięki 140 diodom LED i dołączonemu statywowi z głowicą 3D, zestaw ten gwarantuje idealne oświetlenie podczas tworzenia treści na YouTube czy TikTok.
Specyfikacja
| Rodzaj lampy | LED |
| Kompatybilność | Urządzenia z zimną stopką |
| Zasilanie | Akumulatorowe: akumulator litowo-jonowy: 3100 mAh; Do 2 godzin pracy na pełnej mocy; Zasilanie przez port USB-C |
| Moc | 8 W |
| Temperatura barwowa | 2500 - 9000 K; Regulacja w zakresie 0 - 100% |
| Jasność | Maksymalne natężenie oświetlenia: 1150 lx; 0,3 m : 1150 luksów; 0,5 m : 550 luksów; 1 m : 180 luksów |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik oddawania barw (CRI): 95+; 140 diod LED; Regulator mocy oświetlenia (ściemniacz); Wyświetlacz LED; 360 intensywnych kolorów; 20 programów świetlnych; Wbudowany 2x gwint mocujący 1/4". |
| Waga | 125 g |
| Wymiary | 115 x 70 x 16 mm |
| Dołączone akcesoria | Statyw, monopod, głowica 3D, kabel zasilający USB-C do USB-A, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SB7546 |
| Kod producenta (EAN) | 5904647815216 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.