Laktator muszlowy podwójny Momcozy S9 Pro Jasnoszary - Light gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laktator muszlowy podwójny Momcozy S9 Pro Jasnoszary - Light gray
Bezprzewodowy podwójny laktator Momcozy S9 Pro to dyskretny laktator muszlowy z technologią Anti-leak, idealny dla aktywnych mam dzięki lekkiej konstrukcji i wbudowanej baterii o długiej żywotności. Wyposażony w dwa tryby pracy i dziewięć poziomów ssania, jest często polecany jako najlepszy laktator do codziennego, wydajnego i bezstresowego odciągania pokarmu.
Specyfikacja
| Rodzaj laktatora | Elektryczny podwójny |
| Wyświetlacz | Tak |
| Moc | do 285 mmHg (2 poziomy) |
| Zasilanie | Bateryjne (akumulator, ładowany, wystarcza na 8-9 sesji odciągania), czas ładowania: około 2,5 godziny, wymaga ładowarki 5V/1A (brak w zestawie). |
| Ilość trybów pracy | 2 |
| Pojemność | 180 ml (zalecane odciąganie mleka do 150ml) |
| Dodatkowe informacje | Wkładki kołnierzowe: 17mm/19mm/21mm, czas wyłączenia automatycznego: po 30 minutach, domyślny rozmiar wkładki kołnierzowej: 24 mm, poziom hałasu: 50 dB. |
| Materiał | Polipropylen, silikon klasy spożywczej (wolny od BPA). |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 140 x 112 x 73 mm |
| Waga | 250 g |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Akcesoria dodatkowe | Pojemnik na Mleko (180 ml) x2, silikonowy Kołnierz (24 mm) x2, wkładka Kołnierzowa: (17mm/19mm/21mm) x2, silikonowa membrana x2, zawór x4, łącznik x2, kabel USB x2. |
| Kod sklepu (SKU) | S9PRODOUBLE |
| Kod producenta (EAN) | 5906168434310 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.