Laktator muszlowy podwójny Momcozy M5 All in one Miętowy - Mint
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Laktator muszlowy podwójny Momcozy M5 All in one Miętowy - Mint
Bezprzewodowy podwójny laktator Momcozy M5 to innowacyjny laktator muszlowy o ultra lekkiej konstrukcji, który zapewnia swobodę ruchów dzięki całkowitemu brakowi rurek i przewodów. Wyposażony w technologię Mimic Suction, z pięcioma trybami i dziewięcioma poziomami ssania, jest przez wiele mam uznawany za najlepszy laktator do dyskretnego i wygodnego odciągania pokarmu.
Specyfikacja
| Rodzaj laktatora | Elektryczny podwójny |
| Wyświetlacz | Nie |
| Moc | 9 poziomów regulacji siły ssania |
| Zasilanie | Bateryjne (akumulator, ładowany, czas pracy: 100–120 minut), czas ładowania: około 2 godziny, wymaga ładowarki 5V/1A (brak w zestawie). |
| Ilość trybów pracy | 3 |
| Pojemność | 120 ml (objętość pojemnika na mleko) |
| Dodatkowe informacje | Tryby: Stymulacja, odciąganie, mieszany, rozmiar lejka: 24 mm, automatyczne wyłączanie: po 30 minutach, poziom hałasu: 50dB. |
| Materiał | Polipropylen, silikon klasy spożywczej (wolny od BPA). |
| Kolor | Miętowy |
| Wymiary | 128 x 117 x 74 mm |
| Waga | 230 g |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Akcesoria dodatkowe | Pokrywa przeciwpyłowa x2, kabel USB x2, wkładka lejka x6, zawór x2, etui. |
| Kod sklepu (SKU) | BP074-GE00BA |
| Kod producenta (EAN) | 5906168439575 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.