Ładowarka samochodowa EcoFlow Alternator Charger 500 W Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka samochodowa EcoFlow Alternator Charger 500 W Czarna - Black
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Ładowarka samochodowa |
| Gniazda wejściowe | 1 x wejście DC |
| Gniazda wyjściowe | 1 x port rozszerzeń |
| Maksymalna moc wyjściowa (W) | 500 W |
| Napięcie wejściowe (V) | 12 V / 24 V |
| Napięcie wyjściowe (V) | 40 V - 60 V |
| Łączność | Bluetooth: 2402 MHz - 2480 MHz moc wyjściowa < 10 dBm, Wi-Fi: 2412 MHz -2472 MHz moc wyjściowa 18,22 dBm |
| Dodatkowe informacje | Bezpiecznik: 125 A, wilgotność pracy i przechowywania: mniej lub równo 95%, |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed odwrotną polaryzacją, zabezpieczenie nadprądowe (przed zbyt wysokim natężeniem), zabezpieczenie przeciwzwarciowe, ochrona przed przepięciem (zbyt wysokim napięciem), ochrona przed zbyt niskim napięciem. |
| Certyfikaty | Certyfikaty bezpieczeństwa UE/CE |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 24,2 x 19,4 x 3,5 cm |
| Waga | 1,6 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 4895251636896 |
| Kod producenta (EAN) | 5022201001 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.