Ładowarka na 3 akumulatory Telesin do GoPro HERO 13
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka na 3 akumulatory Telesin do GoPro HERO 13
Kompaktowa ładowarka Telesin to ultralekkie rozwiązanie umożliwiające jednoczesne ładowanie trzech akumulatorów do kamery GoPro Hero 13 przy użyciu standardowego portu USB. Dzięki zaawansowanym systemom ochrony oraz wadze wynoszącej zaledwie 27,5 g, ta ładowarka do baterii GoPro zapewnia pełne bezpieczeństwo ogniw i maksymalną mobilność podczas pracy w terenie.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | GoPro Hero |
| Kompatybilność | GoPro Hero 13 |
| Zakres napięcia | Wejście: USB 5V/2A; Wyjście 4.48V=650mA × 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający USB; Instrukcja obsługi. |
| Dodatkowe informacje | Kompleksowy system zabezpieczeń (przed przeładowaniem, przepięciem, zwarciem, przegrzaniem i polem elektromagnetycznym); Materiał ABS; szeroki zakres temperatury pracy (5°C - 45°C); Wskaźniki LED. |
| Wymiary | 51,7 x 59,6 x 20,4 mm |
| Waga | 27,5 g |
| Kod sklepu (SKU) | S0-BCG-12-TGP |
| Kod producenta (EAN) | 6974944463686 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.