Ładowarka indukcyjna Zens Office Charger Mount Pro Qi2 Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna Zens Office Charger Mount Pro Qi2 Czarna - Black
Ładowarka indukcyjna Zens Office Charger Mount Pro to profesjonalny uchwyt biurkowy, który zapewnia szybkie bezprzewodowe ładowanie telefonu o mocy 15 W przy zachowaniu idealnego porządku na blacie. Dzięki regulowanemu kątowi widzenia i pełnemu wsparciu dla trybu Apple StandBy, ta aluminiowa ładowarka MagSafe zamienia Twój iPhone w funkcjonalny wyświetlacz biurkowy, ułatwiając dostęp do powiadomień i kalendarza podczas pracy.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Qi |
| Moc | 15 W |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Materiał | Aluminium; Guma |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Do montażu na blatach o grubości do 3,3 cm; Wsparcie Apple StandBy; Regulowany kąt widzenia; Konfigurowalna tarcza zegara dla Androida. |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Grubość | 10 cm |
| Waga | 600 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ZEN000018 |
| Kod producenta (EAN) | 8720618634542 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.