Ładowarka indukcyjna Energea Magtrio 2 3w1 25 W Qi2 Granatowa - Navy
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna Energea Magtrio 2 3w1 25 W Qi2 Granatowa - Navy
Energea MagTrio 2 to zaawansowana ładowarka indukcyjna 3w1, która umożliwia jednoczesne zasilanie iPhone'a, zegarka Apple Watch oraz słuchawek TWS. Ta nowoczesna ładowarka MagSafe wykorzystuje standard Qi2 o mocy 15 W, zapewniając szybkie i stabilne ładowanie magnetyczne bez plątaniny kabli. Składana, trójsegmentowa konstrukcja sprawia, że jest to idealna ładowarka bezprzewodowa zarówno na biurko, jak i do torby podróżnej.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Podstawka ładująca |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Indukcja (standard Qi2); Wejście USB-C |
| Moc | Maksymalna moc całkowita 22,5 W (Smartfon: 15 W Qi2, Słuchawki: 5 W, Apple Watch: 2,5 W) |
| Prąd wyjściowy | 15 V / 1,5 A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Dodatkowe informacje | Konstrukcja trójsegmentowa; Możliwość pracy w pionie i poziomie (funkcja podstawki); Jednoczesne ładowanie trzech urządzeń; Składana konstrukcja. |
| Wysokość | 120 mm |
| Szerokość | 65 mm |
| Grubość | 18 mm |
| Waga | 175 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ENE000124 |
| Kod producenta (EAN) | 8885020104462 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.