Ładowarka indukcyjna Energea Alumag Trio 3w1 Qi2 15 W Złota - Gold
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna Energea Alumag Trio 3w1 Qi2 15 W Złota - Gold
Złota, aluminiowa obudowa Energea Alumag Trio to nie tylko elegancja, ale przede wszystkim trwałość i doskonałe odprowadzanie ciepła podczas zasilania trzech urządzeń jednocześnie. Ta ładowarka indukcyjna 3w1 została zaprojektowana tak, by w pełni wykorzystać potencjał Twojego ekosystemu Apple, wspierając tryby iPhone Standby oraz Apple Watch Nightstand. Dzięki niej Twój smartfon zamieni się w stylowy zegar biurkowy lub centrum powiadomień, podczas gdy Ty pozbędziesz się zbędnej plątaniny kabli ze swojej przestrzeni roboczej.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Indukcja (standard Qi2); Wejście USB-C |
| Moc | Maksymalna moc całkowita 22,5 W |
| Prąd wyjściowy | Smartfon: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W; Apple Watch: 2,5 W; Słuchawki TWS: 5 W |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie trybów Standby i Nightstand; Składana konstrukcja; Automatyczne dopasowywanie mocy; Efektywne odprowadzanie ciepła; Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie. |
| Wysokość | 60 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Grubość | 28 mm |
| Waga | 132 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ENE000077 |
| Kod producenta (EAN) | 8885020103588 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.