Ładowarka indukcyjna Energea Alumag Trio 3w1 Qi2 15 W Pomarańczowa - Orange
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna Energea Alumag Trio 3w1 Qi2 15 W Pomarańczowa - Orange
Jeśli często podróżujesz, ta składana ładowarka bezprzewodowa o wadze zaledwie 132 g stanie się Twoim nieodłącznym kompanem. Po złożeniu Alumag Trio przyjmuje formę niewielkiej kostki o wymiarach 60 x 60 x 28 mm, która bez trudu zmieści się w kieszeni plecaka czy bocznej przegródce torby. Mimo kieszonkowych rozmiarów, po rozłożeniu otrzymujesz pełnowartościową stację zasilającą, która w dowolnym miejscu na świecie zmieni Twój pokój hotelowy w uporządkowane, nowoczesne biuro.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Indukcja (standard Qi2); Wejście USB-C |
| Moc | Maksymalna moc całkowita 22,5 W |
| Prąd wyjściowy | Smartfon: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W; Apple Watch: 2,5 W; Słuchawki TWS: 5 W |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Pomarańczowy |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie trybów Standby i Nightstand; Składana konstrukcja; Automatyczne dopasowywanie mocy; Efektywne odprowadzanie ciepła; Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie. |
| Wysokość | 60 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Grubość | 28 mm |
| Waga | 132 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ENE000108 |
| Kod producenta (EAN) | 8885020104301 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.