Ładowarka indukcyjna Energea Alumag Trio 2 3w1 Qi2 25 W Grafitowa - Graphite
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna Energea Alumag Trio 2 3w1 Qi2 25 W Grafitowa - Graphite
Energea Alumag Trio 2 w kolorze gunmetal to ładowarka MagSafe, która redefiniuje organizację nowoczesnego miejsca pracy. Aluminiowa konstrukcja 3w1 umożliwia na jednoczesne zasilanie iPhone'a, zegarka Apple Watch oraz słuchawek TWS, skutecznie eliminując bałagan wywołany plątaniną kabli. Dzięki pełnej kompatybilności z trybami Standby oraz Nightstand, urządzenie pełni funkcję stylowej podstawki, która eksponuje Twój telefon w pionie lub poziomie podczas ładowania.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Indukcja (standard Qi2); Wejście USB-C |
| Moc | Maksymalna moc całkowita 35 W |
| Prąd wyjściowy | Smartfon: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W / 25 W; Apple Watch: 2,5 W; Słuchawki TWS: 5 W; Napięcie wejściowe: 5V 3A; 9V 3A; 12V 3A; 15V 3A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Grafitowy |
| Wysokość | 59 mm |
| Szerokość | 59 mm |
| Grubość | 24 mm |
| Waga | 134 g |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie trybów Standby i Nightstand; Składana konstrukcja; Automatyczne dopasowywanie mocy; Efektywne odprowadzanie ciepła; Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie. |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ENE000126 |
| Kod producenta (EAN) | 8885020104509 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.