Ładowarka indukcyjna AWEI W27 3w1 15 W + kabel USB-C Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna AWEI W27 3w1 15 W + kabel USB-C Czarna - Black
Awei W27 to nowoczesna ładowarka indukcyjna 3w1, która umożliwia jednoczesne zasilanie Twojego smartfona, smartwatcha oraz słuchawek bez zbędnego bałaganu na biurku. Dzięki zintegrowanej funkcji magnetycznej, ta ładowarka MagSafe idealnie przylega do iPhone'ów serii 12 - 16, gwarantując stabilność i pełne bezpieczeństwo ładowania. Kompaktowa forma o średnicy zaledwie 60 mm sprawia, że jest to doskonała ładowarka do telefonu na co dzień i w podróży.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Qi; 1x Kabel USB-C |
| Moc | Maks. 15 W dla telefonów; 2,5 W dla smartwatchy |
| Prąd wyjściowy | Napięcie wejściowe 5 V oraz 9 V |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilność z MagSafe, chowany kabel, 9-stopniowy system zabezpieczeń, funkcja podstawki pod telefon. |
| Wysokość | 60 mm (średnica) |
| Szerokość | 60 mm (średnica) |
| Grubość | 22 mm |
| Waga | 96 g |
| Akcesoria dodatkowe | Zintegrowany kabel USB-C (85 mm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | AWE000276 |
| Kod producenta (EAN) | 6954284022507 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.