Ładowarka indukcyjna 3w1 Zens Office Charger Pro 3 Qi2 15 W Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna 3w1 Zens Office Charger Pro 3 Qi2 15 W Czarna - Black
Ładowarka indukcyjna Zens Office Charger Pro 3 to kompleksowe rozwiązanie 3w1, które umożliwia jednoczesne i szybkie bezprzewodowe ładowanie telefonu, zegarka Apple Watch oraz słuchawek AirPods. Wykonana z luksusowego stopu cynku, ta stabilna bezprzewodowa ładowarka o łącznej mocy wyjściowej 25 W wspiera standard Qi2 oraz tryb Apple StandBy, zmieniając Twój smartfon w inteligentne centrum powiadomień na biurku.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | Qi2 / MagSafe, moduł Apple Watch, baza Qi (iPhone, Apple Watch, AirPods) |
| Moc | 25 W (całkowita: 15 W + 5 W + 5 W) |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Materiał | Stop cynku |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Magnetyczne złącze (MagSafe); Wsparcie dla Apple StandBy; Standard Qi2; Standard MFi. |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Grubość | 9,3 cm |
| Waga | 628 g |
| Akcesoria dodatkowe | Adapter USB-C; Kabel USB-C (100 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ZEN000013 |
| Kod producenta (EAN) | 8720618634351 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.