Ładowarka indukcyjna 2w1 Zens Office Charger 2 Qi Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka indukcyjna 2w1 Zens Office Charger 2 Qi Czarna - Black
Nowoczesna ładowarka indukcyjna Zens Office Charger 2 to profesjonalne rozwiązanie 2w1, które umożliwia jednoczesne bezprzewodowe ładowanie telefonu oraz słuchawek dousznych na stabilnej podstawie Qi. Ta wykonana ze stopu cynku bezprzewodowa ładowarka o mocy 20 W wspiera tryb Apple StandBy, przekształcając iPhone'a w inteligentny wyświetlacz z kalendarzem i zegarem podczas pracy przy biurku. Dzięki magnetycznemu uchwytowi i dołączonemu zasilaczowi 24 W, ta solidna ładowarka do smartfona zapewnia idealny porządek w miejscu pracy oraz pełną kompatybilność z systemem MagSafe i Androidem w etui magnetycznym.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 2 |
| Rodzaje złączy | 2x Qi |
| Moc | 20 W |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Materiał | Stop cynku |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Magnetyczne złącze (MagSafe); Wsparcie dla Apple StandBy; Standard Qi2; Obsługa trybu pionowego i poziomego; Konfigurowalny wyświetlacz. |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 9,9 cm |
| Grubość | 9,3 cm |
| Waga | 544 g |
| Akcesoria dodatkowe | Adapter USB-C; Kabel USB-C (150 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | ZEN000011 |
| Kod producenta (EAN) | 8720618634368 |
| Gwarancja | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.