Ładowarka hybrydowa powerbank 4smarts 6w1 1x USB-A 1x USB-C Biała - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka hybrydowa powerbank 6w1 4smarts Biała - White
Ten hybrydowy powerbank 6w1 o pojemności 10000mAh działa jednocześnie jako ładowarka sieciowa i ładowarka bezprzewodowa dla smartfonów oraz Apple Watch. Urządzenie to, dzięki wbudowanemu kablowi USB-C, portom USB-A oraz obrotowej podstawce, umożliwia jednoczesne ładowanie trzech urządzeń. Dzięki kompatybilności z zestawem adapterów Worldplug, doskonale sprawdzi się jako ładowarka i powerbank w podróży.
Specyfikacja
| Pojemność | 10 000 mAh |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowe |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | USB-C, USB-A, Qi |
| Kolor dominujący | Biały |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | Ładowarka sieciowa z powerbankiem, maks. moc: 22,5 W, liczba wbudowanych ogniw: 2, wtyczka europejska typ C, prąd zmienny 110-240 V, 50-60 Hz, 0,5 A, materiał: ABS, aluminium, PC. |
| Wysokość | 93 mm |
| Szerokość | 93 mm |
| Grubość | 29 mm |
| Waga | 260 g |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C o dł. 12 cm, pierścień UltiMag, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07417 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011910830 |
| Gwarancja | 24 miesięce (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.