Ładowarka do akumulatora samochodowego EcoFlow Czarna - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka do akumulatora samochodowego EcoFlow Czarna - Black
Inteligentna ładowarka samochodowa EcoFlow służy do bezpiecznego i wydajnego ładowania stacji zasilania Delta lub River z akumulatora pojazdu 12 V lub 24 V, oferując pięć inteligentnych trybów ochrony.
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Inteligentna ładowarka samochodowa |
| Typ akumulatora | Kompatybilność ze stacjami zasilania Delta oraz River. |
| Pojemność akumulatora | Ładuje akumulatory pojazdów 12 V i 24 V |
| Żywotność | Zaprojektowana, by przedłużać żywotność akumulatora pojazdu poprzez rutynowe, bezpieczne ładowanie. |
| Napięcie wejściowe (V) | Wejście 12V: 11-15 V - 7,25 V |
| Napięcie wyjściowe (V) | Wyjście XT60: 14,2 V = = 6,2 A lub 28,2 V = = 3,2 A |
| Dodatkowe informacje | W zestawie: kable XT60, 5-stopniowa technologia ładowania, 3 kolorowe wskaźniki LED. |
| Zabezpieczenia | Ochrona przed zwarciem, przed odwrotną polaryzacją, przed przegrzaniem, przed przetężeniem, przed przepięciem. |
| Materiał obudowy | Tworzywo o wysokiej wytrzymałości |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 128 x 72 x 26 mm |
| Waga | 103 g |
| Kod sklepu (SKU) | 4897082667155 |
| Kod producenta (EAN) | MA001-IN |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.