Ładowarka do Apple Watch z brelokiem 4smarts Srebrna - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka do Apple Watch z brelokiem 4smarts Srebrna - Silver
Ta kompaktowa, magnetyczna ładowarka bezprzewodowa 4smarts jest dedykowana jako ładowarka do Apple Watch (wszystkie generacje, w tym Ultra/Series/SE). Obsługuje szybkie ładowanie dla modeli Series 7, 8, 9 i Ultra, a dzięki wejściu USB-C i wyjątkowo lekkiej konstrukcji, jest to idealna ładowarka podróżna, która gwarantuje bezpieczne zasilanie Apple Watch oraz słuchawek AirPods z ładowaniem MagSafe.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Qi Wireless MagSafe, USB-C |
| Moc | 2,5 W |
| Prąd wyjściowy | DC 5V /1A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wysokość | 9 mm |
| Szerokość | 31 mm |
| Grubość | 20 mm |
| Waga | 30 g |
| Dodatkowe informacje | Zgodność z: wszystkie modele Apple Watch, zakres częstotliwości komunikacji radiowej: 110-205 kHz, brązowy pasek brelok, zintegrowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, zwarciem i przeładowaniem. |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07410 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011911479 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.