Ładowarka bezprzewodowa do Apple Watch 4smarts Biała - White
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka bezprzewodowa do Apple Watch 4smarts Biała - White
Kompaktowa ładowarka bezprzewodowa w białym kolorze zapewnia efektywne i szybkie ładowanie zegarka Apple Watch zgodnie ze standardami ładowarki Apple. Dzięki możliwości podłączenia jej do dowolnego portu USB-C, staje się niezawodną, przenośną ładowarką do telefonu i zegarka, idealną do użytku stacjonarnego oraz w podróży.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Qi Wireless MagSafe, USB-C |
| Moc | 2,5 W |
| Prąd wyjściowy | DC 5V /1A |
| Kabel w zestawie | Tak |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 105 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Grubość | 20 mm |
| Waga | 50 g |
| Dodatkowe informacje | Zgodność z: wszystkie modele Apple Watch, materiał: ABS. |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07097 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011909742 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.