Ładowarka bezprzewodowa MFi do Apple Watch 4smarts Srebrna - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka bezprzewodowa MFi do Apple Watch 4smarts Srebrna - Silver
Certyfikowana przez Apple (MFi) ładowarka bezprzewodowa do Apple Watch 4smarts zapewnia niezawodne i szybkie ładowanie zegarka, oferując pełną kompatybilność z każdą generacją. Ten elegancki i autoryzowany moduł to gwarancja bezpieczeństwa oraz wydajności ładowania, którą zapewnia oryginalny standard ładowarki Apple.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Indukcyjna |
| Liczba złączy | 1 |
| Rodzaje złączy | Qi Wireless MagSafe, USB-C |
| Moc | 5 W |
| Prąd wyjściowy | Prąd stały 5 V/1 A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Wysokość | 49,6 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| Grubość | 14,6 mm |
| Waga | 20 g |
| Dodatkowe informacje | Zgodność z: Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra 2, Apple Watch Series 1-9 / SE, etui ładujące MagSafe do AirPods (3. generacja) USB-C, etui ładujące MagSafe USB-C do AirPods Pro (2. generacja); materiał: Akrylonitryl-butadien-styren (ABS), metaliczna pow |
| Kod sklepu (SKU) | KAT06970 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011908011 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.