Ładowarka Ugreen Nexode RG 1x USB-A 2x USB-C 65 W Czarna - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ładowarka Ugreen Nexode RG 1x USB-A 2x USB-C 65 W Czarna - Black
Ta nowoczesna ładowarka 65 W Ugreen wykorzystuje technologię GaN oraz trzy porty (2x USB-C, 1x USB-A), co umożliwia jednoczesne, ekspresowe zasilanie laptopa, tabletu i smartfona. Dzięki unikalnemu designowi w formie robota z wyświetlaczem statusu, ta wydajna ładowarka sieciowa stanowi idealne połączenie futurystycznej estetyki z zaawansowaną funkcjonalnością Power Delivery.
Specyfikacja
| Typ ładowarki | Sieciowa |
| Liczba złączy | 3 |
| Rodzaje złączy | 1x USB-A; 2x USB-C |
| Moc | 65 W |
| Prąd wyjściowy | 1,8 A |
| Kabel w zestawie | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany wyświetlacz LED imitujący mimikę twarzy i stan naładowania; Jednoczesne ładowanie 3 urządzeń; Super szybkie ładowanie; Zdejmowane magnetyczne nóżki; Zabezpieczenia przed: przeładowaniem, przeciążeniem, zwarciem, przegrzaniem ładowarki. |
| Wysokość | 42,8 mm |
| Szerokość | 68,6 mm |
| Grubość | 46,8 mm |
| Waga | 147 g |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 25685B |
| Kod producenta (EAN) | 6941876236688 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.