towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ładowarka Duracell Canon LP-E8
Kompaktowa ładowarka USB Duracell zapewnia wygodne ładowanie akumulatorów Canon LP-E8 z dowolnego źródła zasilania USB, stanowiąc idealne, mobilne rozwiązanie dla fotografów korzystających z aparatów Canon EOS.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Canon |
| Kompatybilność | Akumulator Canon LP-E8, EOS, 550D, 600D, 650D, 700D |
| Zakres napięcia | DC 5 V |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C. |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie za pomocą przewodu USB-C; Kabel informuje o stanie naładowania poprzez diodę LED; Ochrona przed nadmiernym napięciem i natężeniem prądu oraz zwarciem. |
| Wymiary | 84 x 47 x 23 mm |
| Waga | 28 g |
| Kod sklepu (SKU) | DRC5900 |
| Kod producenta (EAN) | 5055190185803 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.