Kontroler przewodowy GameSir G7 HE Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Kontroler przewodowy GameSir G7 HE Biały - White
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Xbox Series X/S, Xbox One X/S, Windows 10/11, platforma Steam. |
| Łączność | Przewodowa |
| Liczba przycisków | 17: 4 przyciski ABXY, D-pad, 2 asymetryczne analogi, 2 bumpery (LB/RB), 2 triggery (LT/RT), 4 przyciski systemowe Xbox, 1 przycisk funkcyjny M, 1 przycisk wyciszania (Mute) |
| Złącza | USB-C; Jack 3,5 mm |
| Zasilanie | Brak wbudowanego akumulatora |
| Wibracje | Tak |
| Czujniki | Drążki oraz analogowe wyzwalacze oparte na technologii GameSir Hall Effect |
| Dodatkowe informacje | Magnetyczny, wymienny panel przedni (możliwość malowania); Oprogramowanie GameSir Nexus (3 profile); Tryb Hair Trigger; Zaawansowany system 4 silników: dwa odrębne silniki w uchwytach oraz dwa asymetryczne silniki w spustach dla precyzyjnych reakcji. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 152 x 103 x 63 mm |
| Waga | 227 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C (300 cm); Naklejka; Instrukcja obsługi |
| Kod sklepu (SKU) | GSG7HEWH |
| Kod producenta (EAN) | 6936685221512 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.