Kontroler bezprzewodowy GameSir T4n Lite Szary - Grey
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Kontroler bezprzewodowy GameSir T4n Lite Szary - Grey
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Nintendo Switch, Android, iOS, PC, Steam |
| Łączność | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Liczba przycisków | 4 przyciski ABXY, D-pad, 2 asymetryczne analogi, 2 programowalne przyciski tylne, przycisk funkcyjny M oraz przyciski systemowe (+, -, Home) |
| Złącza | USB-C; Łączność: Bluetooth |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh; Ładowanie o mocy 1 - 3 W |
| Wibracje | Tak |
| Czujniki | Drążki z efektem Halla |
| Dodatkowe informacje | Membranowe przyciski ABXY; Funkcja Turbo; System Dual Rumble; Spusty typu „hair trigger”; Brak obsługi szybkiego ładowania USB PD. |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 155 x 104 x 61 mm |
| Waga | 217 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C (100 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | GST4NLGY |
| Kod producenta (EAN) | 6936685221703 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.