Kontroler bezprzewodowy GameSir T4n Biały - White
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Kontroler bezprzewodowy GameSir T4n Biały - White
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Nintendo Switch, Android, iOS, PC, Steam |
| Łączność | Przewodowa, bezprzewodowa |
| Liczba przycisków | 4 przyciski ABXY, D-pad, 2 asymetryczne analogi, 2 programowalne przyciski tylne, przycisk funkcyjny M oraz przyciski systemowe (+, -, Home) |
| Złącza | USB-C; Łączność: Bluetooth |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh |
| Wibracje | Tak |
| Czujniki | Drążki z efektem Halla; Czujnik ruchu |
| Dodatkowe informacje | Podwójne silniki wibracyjne umieszczone w uchwytach; Personalizowane kółka świetlne RGB; Przyciski typu Hair Trigger dla szybszej reakcji; Wytrzymałość przycisków do 5 mln kliknięć. |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 155 x 104 x 61 mm |
| Waga | 217 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C (100 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | GST4NWH |
| Kod producenta (EAN) | 6936685220935 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.