Kabel USB-C z adapterem MagSafe 4smarts ComboCord Szary - Gray
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Kabel USB-C z adapterem MagSafe 4smarts ComboCord Szary - Gray
Ten innowacyjny zestaw, zawierający adapter MagSafe 3 i kabel USB-C ComboCord o mocy 100 W i długości 200 cm umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie laptopów Mac wyposażonych w port MagSafe 3 przy użyciu dowolnej ładowarki USB-C Power Delivery. Rozwiązanie to łączy wygodę magnetycznego połączenia z uniwersalnością złącza USB-C, oferując niezawodny, elastyczny i szybki sposób zasilania nowoczesnych MacBooków Pro i Air.
Specyfikacja
| Złącze 1 | USB-C |
| Złącze 2 | Apple MagSafe 3 |
| Długość | 200 cm |
| Maksymalne natężenie | 5 V |
| Zastosowanie | Ładowanie, transmisja danych |
| Przepustowość | 480 Mb/s |
| Oplot | Nie |
| Kolor | Szary |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07311 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011910236 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Złącze nr 1 | USB-C |
| Złącze nr 2 | USB-C (zintegrowany adapter HDMI 2.1) |
| Kompatybilność | Wszystkie modele wyposażone w port USB-C z pełną funkcjonalnością. |
| Zastosowanie | Podłączenie laptopa (przez USB-C) do monitora lub telewizora (przez HDMI), ultra szybki transfer danych i ładowanie, prezentacje. |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Moc ładowania aż do 240 W, wyjście HDMI obsługujące rozdzielczość 4K przy 60 Hz, wykonanie z plecionego materiału oraz zastosowanie metalowych, wzmacnianych końcówek, przepustowość danych: 40 Gb/s, Power Delivery do 240 W (20 V/12 A), odporność na zginani |
| Kod sklepu (SKU) | 4SM000001 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011911769 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.