Hulajnoga elektryczna SoFlow SO4 Pro Max Antracytowa - Anthracite
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Hulajnoga elektryczna SoFlow SO4 Pro Max Antracytowa - Anthracite
Hulajnoga elektryczna SoFlow SO4 Pro Maxto profesjonalna hulajnoga elektryczna o mocy nominalnej 500 W i maksymalnej 1300 W oraz o imponującym zasięgu do 75 km, zaprojektowana do sprawnego pokonywania wzniesień o nachyleniu sięgającym 33%. Konstrukcja oferuje pełną amortyzację, wymienny akumulator oraz udźwig do 150 kg, a nowoczesne technologie, takie jak lokalizacja Find My oraz blokada NFC, zapewniają najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.
Specyfikacja
| Moc | 500 W (maks. 1300 W) |
| Zasilanie | Akumulator litowy o pojemności 12 Ah (576 Wh), 48 V |
| Czas ładowania | 4 h |
| Maksymalna prędkość | 22 km/h |
| Maksymalny zasięg | 75 km |
| Wyświetlacz | Tak |
| Tempomat | Tak |
| Kierunkowskazy | Tak |
| Amortyzacja | Tak |
| Wysokość kierownicy | 126 cm od podłoża |
| Hamulce | Przedni hamulec bębnowy oraz tylny hamulec tarczowy |
| Rozmiar kół | 10 x 2,5"; wyposażone w powłokę antyprzebiciową oraz elementy odblaskowe |
| Oświetlenie | Przód / tył |
| Dodatkowe informacje | Maksymalne obciążenie: do 150 kg, klasa wodoodporności IPX65, wsparcie dla aplikacji mobilnej oraz funkcji Find My, blokowanie i odblokowywanie za pomocą tagu NFC, możliwość pokonywania wzniesień o nachyleniu do 33% (18,26°). |
| Materiał | Stop aluminium |
| Kolor | Antracytowy |
| Wymiary | 126 cm x 117 cm x 56,8 cm (rozłożona), 56 x 117 cm x 56,8 cm (złożona) |
| Waga | 24 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Zasilacz, instrukcja obsługi, podstawowy zestaw narzędzia. |
| Kod sklepu (SKU) | 300.430.02 |
| Kod producenta (EAN) | 7630997913033 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.