Grzejnik przenośny z pilotem Dreo Solaris SH628 Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Grzejnik przenośny z pilotem Dreo Solaris SH628 Srebrny - Silver
Przenośny grzejnik ceramiczny Dreo Solaris SH628 to wydajny grzejnik o mocy 2000 W, wykorzystujący technologię Hyperamics, która gwarantuje błyskawiczne ciepło w ciągu zaledwie 2 sekundy. Ten zaawansowany grzejnik z pilotem oferuje precyzyjną kontrolę temperatury, oscylację o 70 stopni, tryb ECO minimalizujący zużycie energii oraz wyjątkowo cichą pracę (już od 25 dB).
Specyfikacja
| Rodzaj grzejnika | Ceramiczny |
| Moc grzewcza | Maks. 2000 W (z 3 poziomami: 2000 W, 1100 W, 900 W + tryb ECO) |
| Wyświetlacz | LED |
| Termostat | Cyfrowy (regulacja temperatury w zakresie od 5 do 35°C) |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Oscylacja (ruch wahadłowy) | Tak |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przed przegrzaniem, przewróceniem (tip-over), obudowa cool-touch, blokada rodzicielska. |
| Timer | Tak |
| Zdalne sterowanie (pilot/aplikacja) | Tak |
| Uchwyt do podnoszenia | Nie |
| Kółka transportowe | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 51,3 x 21 x 21 cm (wymiary grzejnika), 25 x 4,4 cm (wymiary elementu grzewczego) |
| Waga | 2,4 kg |
| Dodatkowe informacje | Poziom głośności: 25 - 42 dB (bardzo cicha praca), tryby pracy: 5 (3 poziomy mocy + tryb ECO + tryb Wentylatora), wielkość pomieszczenia możliwa do ogrzania: 25 m2, system grzania Hyperamics, |
| Kod sklepu (SKU) | DR-HSH028 |
| Kod producenta (EAN) | 810181280012 |
| Gwarancja | 24 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.