Grzejnik przenośny z pilotem Dreo Atom 416 Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Grzejnik przenośny z pilotem Dreo Atom 416 Srebrny - Silver
Kompaktowy grzejnik ceramiczny Dreo Atom 416 to przenośny grzejnik o mocy 1500 W, który błyskawicznie dostarcza ciepło w 2 sekundy dzięki technologii Hyperamics, idealnie sprawdzając się w każdym małym pomieszczeniu. Sterowany pilotem, ten wydajny grzejnik jest wyposażony w precyzyjny termostat oraz ośmiowarstwowy, bezpieczny system Shield360, co gwarantuje zarówno komfort, jak i optymalną efektywność energetyczną.
Specyfikacja
| Rodzaj grzejnika | Ceramiczny |
| Moc grzewcza | Maks. 1500 W (3. stopnie regulacji: 900 W, 1300 W, 1500 W) |
| Wyświetlacz | LCD |
| Termostat | Cyfrowy (regulacja temperatury w zakresie od 5 do 35°C) |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Oscylacja (ruch wahadłowy) | Tak |
| Zabezpieczenia | Wielopoziomowy system Shield360 (ochrona przed przegrzaniem, czujnik przewrócenia, materiały ognioodporne V0, blokada dziecięca) |
| Timer | Tak |
| Zdalne sterowanie (pilot/aplikacja) | Tak |
| Uchwyt do podnoszenia | Tak |
| Kółka transportowe | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 15,8 x 15,4 x 25 cm (wymiary grzejnika), 9,6 x 8,8 cm |
| Waga | 1,44 kg |
| Dodatkowe informacje | Technologia Hyperamics (ciepło w 2 sekundy), tryb ECO (oszczędność energii do 40%), tryb Fan Only (wentylator), cicha praca (25 - 42 dB), czujnik NTC. |
| Kod sklepu (SKU) | DR-HSH030 |
| Kod producenta (EAN) | 810181280173 |
| Gwarancja | 24 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.