Grill elektryczny Ninja Woodfire Szary - Grey
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Grill elektryczny Ninja Woodfire Szary - Grey
Elektryczny grill z wędzarką Ninja Woodfire to wydajne urządzenie o mocy 2400 W, przeznaczone do użytku zewnętrznego i wyposażone w 7 funkcji gotowania. Dzięki technologii Woodfire możliwe jest nadanie potrawom autentycznego, wędzonego aromatu przy użyciu naturalnego pelletu. Odporność na zachlapania klasy IPX4 oraz dołączone akcesoria, takie jak płyta grillowa i kosz do smażenia, czynią go kompletnym rozwiązaniem do przygotowywania posiłków na świeżym powietrzu.
Specyfikacja
| Producent | Ninja |
| Zasilanie | Sieciowe AC: 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Moc | 2400 W |
| Zakres temperatury | 40°C - 240°C |
| Termostat | Przyciski regulacji temperatury (TEMP +/-) pozwalające na dostosowanie parametrów do wybranej funkcji |
| Koszyk | Prostokątny z zaokrąglonymi rogami |
| Materiał | Tworzywo sztuczne; Stal nierdzewna |
| Kolor | Szary |
| Szerokość | 460 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Długość | 460 mm |
| Waga | 12 kg |
| Dodatkowe informacje | Funkcje: Grillowanie; Wędzenie; Frytkownica beztłuszczowa: Smażenie beztłuszczowe, Pieczenie, Wypieki, Odgrzewanie, Suszenie; Nieprzywierająca płyta grillowa o wymiarach: 280 x 370 mm; Klasa wodoodporności IPX4. |
| Dodatkowe informacje | Łatwe i bezpieczne użytkowanie bez użytku węgla, gazu i ognia; Technologia Woodfire - nadaje wędzonego aromatu. |
| Akcesoria dodatkowe | 1x Płyta grillowa; 1x Kosz do grillowania i gotowania; 1x Wędzarka Woodfire; 1x Tacka na tłuszcz; 1x Miarka pelletu; 1x Próbka pelletu Ninja Woodfire (Robust); 1x Próbka pelletu Ninja Woodfire (All-Purpose) |
| Kod sklepu (SKU) | OG701EUDB |
| Kod producenta (EAN) | 622356278249 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.