Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Sound Outdoor 30 W Czerwony - Red
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Sound Outdoor 30 W Czerwony - Red
Czerwony głośnik bluetooth Xiaomi Sound Outdoor 30W to najlepszy głośnik bluetooth dla osób szukających mocnego brzmienia i wodoszczelnej obudowy IP67. Ten wydajny głośnik bezprzewodowy zapewnia do 12 godzin muzyki bez przerwy i wspiera standard Bluetooth 5.4, stanowiąc idealny głośnik przenośny na każdą wyprawę.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Moc | 30 W: 1 x 20 W, 1 x 10 W |
| Rodzaje złączy | Port USB-C 15 W |
| Dodatkowe informacje | Klasa Odporności IP67; Podwójne połączenie audio; Zasięg - do 25 m na otwartej przestrzeni; Możliwość odbierania połączeń; Obsługuje tryb głośnomówiący; Stosunek sygnału do szumu - ≥80dB. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Moc baterii: 2600 mAh, do 12 godzin pracy na baterii; Możliwość rozbudowy do 100 jednostek; Podwójne, pasywne radiatory głośnika niskotonowego; Wygodna w chwycie konstrukcja; Zestaw stereo TWS. |
| Akcesoria dodatkowe | Smycz, kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 196,6 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Grubość | 66 mm |
| Waga | 597 g |
| Kod sklepu (SKU) | QBH4263GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941948702035 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.