Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Bluetooth Speaker Mini Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Bluetooth Speaker Mini Czarny - Black
Xiaomi Bluetooth Speaker Mini to wydajny głośnik bezprzewodowy o mocy 6W, oferujący błyskawiczne parowanie z urządzeniami mobilnymi poprzez technologię NFC. Ten odporny na wodę i pył (IP67) głośnik przenośny posiada akumulator o pojemności 2000 mAh, co gwarantuje długi czas pracy w każdych warunkach. W modelu tym zapewniono funkcję łączenia wielu jednostek w system stereo oraz pełną obsługę efektów audio w aplikacji Xiaomi Home.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3, NFC |
| Moc | 2 x 3 W |
| Rodzaje złączy | Port USB-C |
| Dodatkowe informacje | Klasa Odporności IP67; Możliwość połączenia dwóch głośników w tryb stereo; Możliwość synchronizacji do 8 urządzeń; 3-modułowa konfiguracja akustyczna; Technologia wszechkierunkowości 360°; Pasek światła RGB. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Moc baterii: 2000 mAh; Obsługa wtyczek aplikacji Mi Home / Xiaomi Home do regulacji efektów świetlnych i dźwiękowych oraz aktualizacji OTA; Jedna membrana bierna, jeden głośnik średnio-niskotonowy. |
| Akcesoria dodatkowe | Smycz, kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 103 mm |
| Szerokość | 73 mm |
| Grubość | 73 mm |
| Waga | 330 g |
| Kod sklepu (SKU) | QBH4274GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941948703384 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.