Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Bluetooth Speaker 40 W Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Xiaomi Bluetooth Speaker 40 W Czarny - Black
Ten najlepszy głośnik bluetooth w ofercie Xiaomi dysponuje zaawansowanym układem akustycznym o mocy 40 W, który dzięki dedykowanemu głośnikowi niskotonowemu oraz dwóm radiatorom pasywnym zapewnia niesamowitą głębię dźwięku. Mimo profesjonalnych parametrów jest poręczny, a dzięki odpornej obudowie i efektywnemu podświetleniu RGB stanowi dobry głośnik bezprzewodowy na każdą imprezę w plenerze.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3, LHDC, NFC |
| Moc | 40 W |
| Rodzaje złączy | Port USB-C |
| Dodatkowe informacje | Klasa Odporności IP67; Obsługa wtyczek aplikacji Mi Home/Xiaomi Home; Głośnik wysokotonowy 10 W x2; Głośnik niskotonowy 20 W; Mikrofon x1; Głośnik średnio-niskotonowy x1; Radiator pasywny x2. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Moc baterii: 4800 mAh; Wskaźnik świetlny: Włączanie, alert głosowy, odtwarzanie combo, normalne ładowanie, Parowanie Bluetooth, przywracanie ustawień fabrycznych, aktualizacje systemu, alert o niskim poziomie naładowania, ładowanie. |
| Akcesoria dodatkowe | Smycz, kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 202 mm |
| Szerokość | 73 mm |
| Grubość | 73 mm |
| Waga | 660 g |
| Kod sklepu (SKU) | QBH4275GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941948703391 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.