Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Ounce+ Compact Kość słoniowa - Bone
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy Skullcandy Ounce+ Compact Kość słoniowa - Bone
Skullcandy Ounce + jest wyjątkowo lekki i mały, a dzięki zintegrowanemu paskowi można go z łatwością przymocować do plecaka czy paska spodni. Ten w pełni wodoodporny głośnik mini oferuje aż 16 godzin pracy na jednym ładowaniu, co czyni go niezawodnym towarzyszem każdej pieszej wędrówki czy wypadu nad wodę. Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth 5.3, gwarantuje stabilne połączenie i wysoką jakość dźwięku bez względu na to, gdzie się znajdujesz.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Blueutooth 5.3 |
| Zasilanie | Zasilanie akumulatorowe: 1200 mAh; Do 16 h pracy na baterii |
| Moc | 5 W |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Odporność | IPX7 |
| Dodatkowe informacje | Technologia True Wireless Stereo; Zintegrowany pasek do przenoszenia; Impedancja - 4 Ω; Średnica przetwornika - 40 mm; Poziom ciśnienia akustycznego - 80 dB. |
| Kolor | Kość słoniowa |
| Wysokość | ~102,1 mm |
| Szerokość | ~72,9 mm |
| Grubość | ~ 47 mm |
| Waga | 148 g |
| Akcesoria dodatkowe | Dokumentacja, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK2010I0L2 |
| Kod producenta (EAN) | 812350269927 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.