Głośnik bezprzewodowy MagSafe 4smarts Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik bezprzewodowy MagSafe 4smarts Czarny - Black
Głośnik Bluetooth 4smarts SoundCharge to kompaktowy, przenośny głośnik o mocy 5 W z modułem Bluetooth 5.4, idealny do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, a funkcja TWS umożliwia stworzenie zestawu głośników bluetooth stereo. Unikalną cechą jest jego konstrukcja magnetyczna kompatybilna z MagSafe oraz wbudowana funkcja ładowania bezprzewodowego (15 W) dla smartfonów, a całość dopełnia efektowne oświetlenie RGB i odporność na zachlapania.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.4 |
| Moc | Moc wyjściowa: 5 W, moc ładowania bezprzewodowego (output 1): 15 W. |
| Rodzaje złączy | USB - C |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z MagSafe (magnetyczne mocowanie); funkcja TWS (True Wireless Stereo - możliwość sparowania drugiego głośnika dla stereo); czas odtwarzania: do 6 godzin; czas ładowania: do 3 godzin; akumulator: 600 mAh. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Stopień ochrony: odporny na zachlapanie; wbudowane oświetlenie RGB; działa jako bezprzewodowa ładowarka (wymaga podłączenia do zasilania przez USB-C). |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-A na USB-C (100 cm), pierścień magnetyczny, smycz, instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 60 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Grubość | 40 mm |
| Waga | 110 g |
| Kod sklepu (SKU) | KAT07300 |
| Kod producenta (EAN) | 4252011910717 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.