Głośnik Xiaomi Desktop Speaker Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Xiaomi Desktop Speaker Czarny - Black
Nowoczesny soundbar komputerowy Xiaomi Desktop Speaker wyposażono w stereofoniczny system o mocy 5 W RMS oraz efektowne podświetlenie RGB reagujące na rytm muzyki. Ten głośnik biurkowy posiada ergonomiczną obudowę nachyloną pod kątem 53 stopni, co w połączeniu z łącznością Bluetooth 5.3 i portem USB-C zapewnia doskonałą czystość dźwięku. Dzięki architekturze opartej na dwóch głośnikach pełnozakresowych i pasywnych membranach, prezentowany głośnik pod monitor stanowi optymalne rozwiązanie do multimediów, gier oraz pracy zdalnej.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa i przewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.0; AUX 3,5 mm |
| Moc | 5 W - 2 x 2,5 W |
| Rodzaje złączy | AUX 3,5 mm, USB-C, USB-A |
| Dodatkowe informacje | Podwójny układ głośników; Ustawienie pod kątem 53°; Podświetlenie RGB z 12 efektami świetlnymi i trybem rytmicznym; Synchronizacja światła z muzyką; 5 trybów: Muzyka, Bas, Wokal, Gra, Film. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Prosty, cylindryczny kształt; Wbudowany mikrofon; Wielofunkcyjne pokrętło; Intuicyjne przyciski; 5-jednostkowa architektura akustyczna (2 głośniki pełnozakresowe, 2 membrany pasywne, procesor DSP). |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 435 mm |
| Szerokość | 67 mm |
| Grubość | 67 mm |
| Waga | ~670 kg |
| Kod sklepu (SKU) | QBH4276GL |
| Kod producenta (EAN) | 6941812793008 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.