Głośnik Skullcandy Terrain XL Kość słoniowa - Bone
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Skullcandy Terrain XL Kość słoniowa - Bone
Ten zaawansowany głośnik przenośny wyróżnia się funkcją Multi-Link, która umożliwia bezprzewodowe połączenie nawet 99 głośników jednocześnie w jeden potężny system nagłośnienia. Skullcandy Terrain XL pełni także rolę mobilnego powerbanku, umożliwiając ładowanie smartfona bezpośrednio z portu USB-C, co jest niezwykle praktyczne podczas długich wyjazdów. Wyposażenie w Bluetooth 5.3 oraz nylonowy pasek na nadgarstek sprawia, że jest to najlepszy głośnik Bluetooth dla osób ceniących mobilność i nowoczesne technologie.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasilanie | 2x Akumulator litowo - jonowy 7,2 V / 3350 mAh; Do 18 h pracy na baterii; Zasilanie przez port USB-C |
| Moc | 20 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Odporność | IPX7 |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Powerbanku (Charging Out); Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników w tryb stereo lub do 99 urządzeń jednocześnie; Tryb głośnomówiący. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Impedancja - 4Ω + 15%; Ciśnienie akustyczne - 95 dB; 2x przetwornik 48 mm; Pasywne membrany (radiatory) dla wzmocnienia basu; Pasmo przenoszenia: 80 Hz - 20 kHz. |
| Kolor | Kość słoniowa |
| Wysokość | 191 mm |
| Szerokość | 89 mm |
| Grubość | 89 mm |
| Waga | 635 g |
| Akcesoria dodatkowe | Nylonowy pasek na nadgarstek; Kabel do ładowania USB-C do USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1848I0L2 |
| Kod producenta (EAN) | 812350262522 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.