Głośnik Skullcandy Terrain Mini Kość słoniowa - Bone
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Skullcandy Terrain Mini Kość słoniowa - Bone
Nowoczesny głośnik bezprzewodowy wykorzystuje standard Bluetooth 5.3, zapewniając błyskawiczne parowanie i stabilny zasięg w każdych okolicznościach. Pomimo niewielkich rozmiarów, Terrain Mini wspiera zaawansowaną technologię Multi-Link, umożliwiającą bezprzewodowe połączenie nawet 99 głośników Skullcandy jednocześnie. Jest to idealny głośniczek Bluetooth dla osób poszukujących głębokiego basu wspieranego przez pasywną membranę oraz wygody, jaką daje wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy 3,6 V / 3350 mAh; Do 14 h pracy na baterii; Zasilanie przez port USB-C |
| Moc | 2x 6 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Odporność | IPX7 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników w tryb stereo lub do 99 urządzeń jednocześnie; Tryb głośnomówiący. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Impedancja - 4Ω + 15%; Ciśnienie akustyczne - 85 dB; Przetwornik 48 mm; Pasywne membrany (radiatory) dla wzmocnienia basu; Pasmo przenoszenia: 80 Hz - 20 kHz. |
| Kolor | Kość słoniowa |
| Wysokość | 104,1 mm |
| Szerokość | 88,9 mm |
| Grubość | 88,9 mm |
| Waga | 362 g |
| Akcesoria dodatkowe | Nylonowy pasek na nadgarstek; Kabel do ładowania USB-C do USB-C (91 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1846I0L2 |
| Kod producenta (EAN) | 812350262409 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.