Głośnik Skullcandy Terrain Mini Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Skullcandy Terrain Mini Czarny - Black
Skullcandy Terrain Mini to wyjątkowo poręczny głośnik Bluetooth, który mimo swoich kompaktowych wymiarów generuje dźwięk o natężeniu do 85 dB. Ten mini głośnik stworzono z myślą o trudnych warunkach, dlatego posiada on pełną wodoszczelność w standardzie IPX7, co umożliwia bezpieczne użytkowanie nad basenem czy w trakcie deszczu. Dzięki dołączonemu nylonowemu paskowi ten lekki głośnik przenośny można bez trudu przypiąć do plecaka i cieszyć się muzyką nawet przez 14 godzin na jednym ładowaniu.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy 3,6 V / 3350 mAh; Do 14 h pracy na baterii; Zasilanie przez port USB-C |
| Moc | 2x 6 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Odporność | IPX7 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników w tryb stereo lub do 99 urządzeń jednocześnie; Tryb głośnomówiący. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Impedancja - 4Ω + 15%; Ciśnienie akustyczne - 85 dB; Przetwornik 48 mm; Pasywne membrany (radiatory) dla wzmocnienia basu; Pasmo przenoszenia: 80 Hz - 20 kHz. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 104,1 mm |
| Szerokość | 88,9 mm |
| Grubość | 88,9 mm |
| Waga | 362 g |
| Akcesoria dodatkowe | Nylonowy pasek na nadgarstek; Kabel do ładowania USB-C do USB-C (91 cm); Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1846B0L2 |
| Kod producenta (EAN) | 812350262386 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.