Głośnik Skullcandy Terrain Kość słoniowa - Bone
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Skullcandy Terrain Kość słoniowa - Bone
Ten lekki głośnik przenośny oferuje do 14 godzin pracy na jednym ładowaniu, umożliwiając całodniowe słuchanie muzyki bez przerw. Skullcandy Terrain wykorzystuje technologię Multi-Link, która umożliwia bezprzewodowe połączenie nawet 99 urządzeń jednocześnie, co czyni go jednym z najlepszych głośników Bluetooth do nagłośnienia większych spotkań. Wyposażenie w nowoczesny standard Bluetooth 5.3 oraz dołączony nylonowy pasek na nadgarstek zapewnia stabilne połączenie i wyjątkową wygodę podczas transportu.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy 3,6 V / 3350 mAh; Do 14 h pracy na baterii; Zasilanie przez port USB-C |
| Moc | 2x 6 W |
| Rodzaje złączy | USB-C |
| Odporność | IPX7 |
| Dodatkowe informacje | Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników w tryb stereo lub do 99 urządzeń jednocześnie; Tryb głośnomówiący. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Impedancja - 4Ω + 15%; Ciśnienie akustyczne - 90 dB; 2x przetwornik 48 mm; Pasywne membrany (radiatory) dla wzmocnienia basu; Pasmo przenoszenia: 80 Hz - 20 kHz. |
| Kolor | Kość słoniowa |
| Wysokość | 160,02 mm |
| Szerokość | 78,74 mm |
| Grubość | 78,74 mm |
| Waga | 458 g |
| Akcesoria dodatkowe | Nylonowy pasek na nadgarstek; Kabel do ładowania USB-C do USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1847I0L2 |
| Kod producenta (EAN) | 812350262461 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.