Głośnik Skullcandy Stomp XL Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Skullcandy Stomp XL Czarny - Black
Skullcandy Stomp XXL to potężny głośnik z połączeniem Bluetooth 5.3, który dzięki ogromnemu, 8-calowemu przetwornikowi i dedykowanej funkcji Bass Boost zapewnia bezkompromisowe uderzenie niskich tonów na każdej imprezie.
Ten głośnik Skullcandy został wyposażony w wytrzymałe kółka oraz teleskopową rączkę, co sprawia, że jest to zaskakująco mobilny głośnik przenośny gotowy na każde wyzwanie. Całość dopełnia widowiskowy pokaz świateł LED, dołączony mikrofon do karaoke oraz 12-godzinny czas pracy na baterii, co w połączeniu z odpornością IPX5 tworzy idealny zestaw do zabawy w każdych warunkach.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy 11,1 V 4000 mAh; Do 12 h pracy na baterii (z wyłączonym pokazem świetlnym) |
| Moc | 120 W |
| Rodzaje złączy | USB-A; USB-C; AUX 3,5 mm |
| Odporność | IPX5 |
| Dodatkowe informacje | 5,25-calowy głośnik niskotonowy (woofer) - 25 W; 2,25-calowy głośnik wysokotonowy (tweeter) - 10 W; Bass Boost; Wbudowany pokaz świateł LED; Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników w tryb stereo lub do 99 urządzeń jednocześnie. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Tryb Karaoke; Impedancja - 4Ω; Ciśnienie akustyczne - 99 dB; Zintegrowany uchwyt do przenoszenia; Intuicyjne sterowanie za pomocą przycisków. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 497,59 mm |
| Szerokość | 284,48 mm |
| Grubość | 227,58 mm |
| Waga | ~7,1 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Przewodowy mikrofon do karaoke; Kabel do ładowania USB-C do USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1851B |
| Kod producenta (EAN) | 810131226183 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.