Głośnik Skullcandy Stomp Czarny - Black
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Głośnik Skullcandy Stomp Czarny - Black
Głośnik Skullcandy Stomp to kompaktowy, a zarazem niezwykle wydajny głośnik Bluetooth, który idealnie wpisuje się w potrzeby osób szukających mocnego brzmienia w mobilnej formie. Ten głośnik bezprzewodowy oferuje do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu oraz posiada certyfikat IPX5, co czyni go odpornym na zachlapania i trudne warunki podczas imprez plenerowych. Wyposażono go w efektowne oświetlenie LED synchronizujące się z muzyką oraz funkcję Multi-Link, dzięki której może połączyć się z wieloma innymi urządzeniami Skullcandy, tworząc potężny system nagłośnienia.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Rodzaj łączności | Bluetooth 5.3 |
| Zasilanie | Akumulator litowo - jonowy 2600 mAh; Do 12 h pracy na baterii |
| Moc | 35 W |
| Rodzaje złączy | USB-A; USB-C; AUX 3,5 mm |
| Odporność | IPX5 |
| Dodatkowe informacje | 5,25-calowy głośnik niskotonowy (woofer) - 25 W; 2,25-calowy głośnik wysokotonowy (tweeter) - 10 W; Bass Boost; Wbudowany pokaz świateł LED; Możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch głośników w tryb stereo lub do 99 urządzeń jednocześnie. |
| Dodatkowe informacje c.d. | Impedancja - 4Ω; Ciśnienie akustyczne - 99 dB; Zintegrowany uchwyt do przenoszenia; Intuicyjne sterowanie za pomocą przycisków. |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 370 mm |
| Szerokość | 247 mm |
| Grubość | 216 mm |
| Waga | ~4,5 kg |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel do ładowania USB-C do USB-C; Instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | 2SKSK1850B0F3 |
| Kod producenta (EAN) | 810131223342 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.