Gimbal do telefonu Hohem iSteady Mobile+ Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Gimbal do telefonu Hohem iSteady Mobile+ Czarny - Black
Profesjonalny gimbal do telefonu Hohem iSteady Mobile+ to zaawansowany statyw do nagrywania smartfonem, który dzięki 3-osiowej stabilizacji iSteady 6.0 oraz technologii AI skutecznie eliminuje drgania i automatycznie śledzi ruchome obiekty.
Gimbal może pełnić funkcję mobilnego statywu na telefon do vlogowania. W urządzeniu zawiera się wydajny akumulator 3600 mAh umożliwiający pracę do 12 godzin oraz pełnienie funkcji powerbanku, co pozwala na długie sesje bez obaw o energię. Ten wszechstronny mini statyw do telefonu obsługuje urządzenia o szerokości do 89 mm i oferuje kreatywne tryby, takie jak Inception 360° czy Motionlapse, zapewniając kinową jakość materiałów wideo w każdej sytuacji.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Smartfony o szerokości od 55 do 89 mm |
| Mocowanie | Klips |
| Udźwig | Do 1 kg |
| Wykończenie | Wysokowydajne kompozyty |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 470 g |
| Dodatkowe informacje | Odległość zdalnego sterowania: 10 m, pojemność baterii: 3600mAh (Li-ion), żywotność baterii: do 12 h, czas ładowania: do 3,5 h, technologia iSteady 6.0, pełna kontrola nad kadrem, zaawansowany system rozpoznawania twarzy, automatyczne dopasowanie pozycji. |
| Dołączone akcesoria | Mini statyw, etui ochronne, kabel USB-C do ładowania, instrukcja obsługi. |
| Kod sklepu (SKU) | SB5205 |
| Kod producenta (EAN) | 6971071551743 |
| Maksymalna długość | 307 mm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Wymiary: 307 x 113,5 x 108,5 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.