Ekspres kolbowy do kawy Ninja Luxe Cafe Pro ES701EU Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Ekspres kolbowy do kawy Ninja Luxe Cafe Pro ES701EU Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Ekspres ciśnieniowy |
| Rodzaj ekspresu | Kolbowy |
| Sterowanie | Przyciski i dźwignia |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz cyfrowy |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Liczba poziomów mielenia kawy | 25 |
| Rodzaje napojów | 13 rodzajów espresso: espresso, ristretto, lungo, americano, espresso wyciskane na zimno, kawa przelewowa, 4 rodzaje kawy: klasyczna, mocna, na lodzie, Cold Brew, 7 rozmiarów napojów: od 175 ml do 530 ml, 5 ustawień spieniania dla mleka gorącego i zimnego |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Pojemność zbiornika na kawę | 250 g |
| Rodzaj systemu mleka | Dysza parowa |
| Spienianie mleka | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Rodzaj młynka | Żarnowy |
| Ciśnienie | 14 Bar |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Automatyczne czyszczenie | Tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, metal. |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 17,25 kg |
| Wymiary | 377 x 337 x 355 mm (wys. x szer. x gł.) |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany tamper, wbudowana waga, pojemnik na ziarna z ochroną UV, regulowana taca ociekowa, elementy przystosowane do mycia w zmywarce, technologia Barista Assist, zautomatyzowany system Dual Froth. |
| Kod sklepu (SKU) | ES701EU |
| Kod producenta (EAN) | 622356289825 |
| Gwarancja | 24 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.