Ekspres do kawy dźwigniowy La Pavoni Srebrny - Silver
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Ekspres do kawy dźwigniowy La Pavoni Srebrny - Silver
Specyfikacja
| Typ urządzenia | Ekspres ciśnieniowy |
| Rodzaj ekspresu | Dźwigniowy |
| Sterowanie | Przyciski i dźwignia |
| Typ wyświetlacza | Manometry |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Rodzaje napojów | Espresso, gorąca woda, spienione mleko. |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l (bojler) |
| Rodzaj systemu mleka | Dysza parowa |
| Spienianie mleka | Tak |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Ciśnienie | Ciśnienie w bojlerze: 0,7–1,0 bar |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Automatyczne czyszczenie | Nie |
| Materiał | Korpus: mosiądz, podstawa: stal, ABS, stal nierdzewna. |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 8 kg |
| Wymiary | 405 x 200 z 460 mm (wys. x szer. x gł.) |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie: 220-240V 50/60Hz; 120V 60Hz, wskaźnik temperatury grupy, średni czas nagrzewania: 5 min, zawór bezpieczeństwa, liczba zaparzonych filiżanek espresso: 16. |
| Kod sklepu (SKU) | LPLESA01EU |
| Kod producenta (EAN) | 8010072228167 |
| Gwarancja | 24 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.