Dysk przenośny SSD Verbatim SnapBack 1 TB Czarny - Black
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Dysk przenośny SSD Verbatim SnapBack 1 TB Czarny - Black
Dysk SSD Verbatim SnapBack o pojemności 1 TB to niezastąpiona pamięć dla fotografów i twórców wideo, umożliwiająca magnetyczne mocowanie MagSafe oraz bezpośredni zapis materiałów Apple ProRes 4K. Dzięki interfejsowi USB 3.2 Gen 2x2 o prędkości do 20 GB/s, urządzenie gwarantuje błyskawiczny transfer dużych plików i pełną swobodę pracy w profesjonalnym przepływie kreatywnym.
Specyfikacja
| Rodzaj dysku | SSD |
| Pojemność | 1 TB |
| Interfejs | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Złącza | USB Type-C |
| Maks. prędkość odczytu | Do 2000 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | Do 1800 MB/s |
| Dodatkowe informacje | Prędkość transferu do 20 GB/s; Kompatybilny z systemami: Windows 10 lub nowszy, Mac OS X 10.14 lub nowszy, iOS 17 lub nowszy; Kompatybilność z MagSafe SnapBack. |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 70 x 62 x 8,2 mm |
| Waga | 40 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C do USB-C (6,8 cm), kabel USB-C do USB-C (20 cm). |
| Kod sklepu (SKU) | VER000269 |
| Kod EAN | 023942320616 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.