Drukarka 3D Elegoo Centauri Carbon 2 Combo
0
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Drukarka 3D Elegoo Centauri Carbon 2 Combo
Wielofunkcyjna drukarka 3D Elegoo Centauri Carbon 2 Combo to zaawansowane urządzenie CoreXY, które dzięki systemowi CANVAS umożliwia precyzyjny druk w 4 kolorach. Jako wyjątkowo szybka drukarka 3D, osiągająca prędkość do 500 mm/s, doskonale radzi sobie z materiałami technicznymi i wzmacnianymi włóknem węglowym. Ta dobra drukarka 3D z zamkniętą komorą i kamerą AI stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących automatyzacji oraz najwyższej jakości wydruków.
Specyfikacja
| Oprogramowanie | ElegooSlicer (zalecany), Orca, Cura |
| Wyświetlacz | 5'' kolorowy, pojemnościowy ekran dotykowy |
| Technologia druku | FDM |
| Dokładność druku | ± 0,1 mm |
| Prędkość druku | Do 500 mm/s; Zalecane 25 mm/s |
| Maksymalne przyspieszenie | 20 000 mm/s² |
| Zasilanie | Sieciowe: 100-240V AC, 50/60 Hz |
| Maksymalna temperatura | Dysza: 350°C; Temperatura stołu: 110°C; Temperatura otoczenia pracy: 5 - 40°C. |
| Liczba obsługiwanych kolorów | 4 (system CANVAS) |
| Materiały druku | W pełni kompatybilne: PLA, PETG, TPU, ABS, ASA, PLA-CF; Obsługiwane: PETG-CF, ABS-CF, ASA-CF, PET-CF, PA-CF, PET, PC, PA |
| Pamięć wewnętrzna | Obsługa zewnętrznej pamięci USB |
| Łączność | WiFi; USB-A |
| Silniki | Silniki krokowe 4260, cichy napęd na wszystkich osiach |
| Średnica dyszy | 0,4 mm |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wymiary pola roboczego | 256 x 256 x 256 mm |
| Wymiary urządzenia | 500 x 480 x 743 mm |
| Waga | 19,35 kg |
| Dodatkowe informacje | Poziom hałasu: >45 dB; Wsparcie dla technologii RFID; System filtracji HEPA; Kamera z funkcją wykrywania AI i Timelapse; Wykrywanie zapchania dyszy; Wznawianie druku po zaniku zasilania. |
| Wyposażenie | Zespół wycieraczki dyszy; Przewód zasilający i 4-pinowy; Moduł uchwytu na szpulę x4; Filament Hub; Zestaw montażowy; Osłona termiczna; Próbka filamentu; Instrukcja obsługi; Pendrive; Ostrze do zdejmowania wydruków; Rurka PTFE x4. |
| Kod sklepu (SKU) | 50.201.023300 |
| Kod producenta (EAN) | 6932704919965 |
| Gwarancja | 12 miesięcy (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.